Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Ojciec Bashobora w Zambrowie

W kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie rozpoczęły się trzydniowe rekolekcje Ojca Johna Bashobora. To pochodzący z Ugandy kapłan charyzmatyk, na spotkanie z którym przed rokiem w Warszawie przyszło blisko 60 tysięcy osób. Teraz do Zambrowa zjechali wierni nie tylko z miasta i regionu, a także z zagranicy – przekazuje Marek Matejkowski z portalu zambrow.org, który oprowadzi wideorelację na żywo z tych rekolekcji.

Ojciec John Baptist Bashobora ma 68 lat. W Ugandzie jest znany jako ksiądz o silnej posłudze ewangelizacyjnej, a także jako osoba, która troszczy się o ubogich, sieroty i chorych. Od 7 lat przyjeżdża do Polski, i prowadzi rekolekcje i odnowy.
„Wszędzie, gdzie przyjeżdża, głosi Jezusa i prowadzi ludzi do nawiązania z Nim osobistej relacji poprzez modlitwę w Duchu Świętym. Jego głoszeniu bardzo często towarzyszą liczne nawrócenia i uzdrowienia, zarówno duchowe jak i fizyczne, a także uwolnienia. Wszystkich zdumiewa jego pokora i nieustanne zanurzenie w Bogu. 
Nigdy nie odmawia prośbom o modlitwę.” - pisali organizatorzy ubiegłorocznych rekolekcji ojca Bashobora na Stadionie Narodowym w Warszawie. Były na nich blisko 60 tysięcy osób. 
W czwartek ojciec Bashobora rozpoczął głoszenie rekolekcji w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. To spotkania zamknięte tylko dla osób, które wcześniej się zapisały, ale zambrowski portal zambrow.org prowadzi transmisję na żywo w internecie. 
Natomiast w sobotę, 19 lipca o godz. 12.30 odprawiona zostanie Msza Św. dla wszystkich chętnych; również dla tych, którzy nie uczestniczyli w rekolekcjach.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę