Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

List gończy za nożownikiem

Główne zdjęcie
Zakrwawiony chodnik w miejscu w którym doszło do ataku nożownika

Dwa zarzuty usiłowania zabójstwa i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu chce postawić Prokuratura Rejonowa w Łomży Czeczenowi Islamowi A. Mężczyzna, 21 kwietnia tego roku w okolicach bloku przy ul. Dmowskiego 5 w Łomży, ugodził nożem dwóch mieszkańców miasta. Policji dotychczas nie udało się zatrzymać nożownika dlatego na początku lipca prokurator wydał postanowienie o przedstawieniu zarzutów Islamowi A. i wysłał list gończy za nim.

Jak przekazuje prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży, zarzut usiłowania zabójstwa dotyczy ataku na Adama O.  Czeczen Islam A. dwukrotnie ugodził go nożem w klatkę piersiową w wyniku czego powstały urazy realnie zagrażające jego życiu.
Drugi zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu związany jest z jego atakiem na Patryka M., którego nożem ugodził w okolice lędźwiowe powodując krwiaka nerki.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę