Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wpadli z 25 tys. paczek nielegalnych papierosów

Główne zdjęcie
fot. Izba Celna Białystok

Celnicy z Łomży zatrzymali do kontroli Volkswagena Sharana, którym podróżowało małżeństwo z Grajewa. Podczas sprawdzania pojazdu znaleziono w nim 200 paczek papierosów oznaczonych białoruską akcyzą. Okazało się, że była tylko kropla tytoniowej kontrabandy, którą znaleziono po przeszukaniu należącej do nich posesji. Było tam 25 tys. paczek białoruskich i rosyjskich papierosów wartych ponad 250 tys. złotych. - To największe od kilku lat ujawnienie nielegalnych papierosów przez funkcjonariuszy Urzędu Celnego w Łomży – podkreśla Maciej Czarnecki rzecznik prasowy Izby Celnej w Białymstoku.

Papierosy ukryte były m.in. w piwnicy, w pomieszczeniach gospodarczych oraz w zaparkowanym przy domu dostawczym fordzie. Aktualnie łomżyńscy celnicy ustalają skąd pochodziły zatrzymane papierosy i kto miał być ich odbiorcą. 
Przeciwko 52-letniej kobiecie oraz 54-letniemu mężczyźnie celnicy wszczęli sprawę karną skarbową. Grożą im wysokie grzywny i utrata nielegalnego towaru.

Foto: fot. Izba Celna Białystok
Foto: fot. Izba Celna Białystok
Foto: fot. Izba Celna Białystok

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę