Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

SSSE nie szkoli za pieniądze

Główne zdjęcie
Robert Żyliński, prezes SSSE

Do pracowników Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej coraz częściej docierają zapytania dotyczące odpłatnych szkoleń z tematyki stref ekonomicznych organizowanych przez firmy konsultingowe. - Informuję, że aktualnie nie prowadzimy takich szkoleń, nie zleciliśmy ich również firmom zewnętrznym – mówi Robert Żyliński, prezes SSSE podkreślając, że szkolenia dla przedsiębiorców Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna zawsze prowadzi bezpłatnie.

Odnosząc się do tych szkoleń płatnych, oferowanych przez firmy konsultingowe prezes Żyliński mówi, że nie neguje ich wiarygodności.
- Ponieważ jednak nie patronujmy im, nie jesteśmy w stanie zweryfikować treści wykładów i potwierdzić że jest ona zgodna ze stanem faktycznym – dodaje. 

Szkolenia organizowane przez SSSE ogłaszane są na stronie www.ssse.com.pl. Ich częstotliwość i miejsce wynika z zapotrzebowania przedsiębiorców. 
- Najbliższe szkolenie organizowane przez suwalską strefę wstępne zaplanowaliśmy na trzeci kwartał – podaje prezes Żyliński. - Podczas spotkania zostaną omówione zarówno ogólne zasady inwestowania w strefach ekonomicznych jak i zmiany przepisów, które wraz z nową mapa pomocy publicznej weszły w życie 1 lipca 2014.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę