Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

To był śmiertelny wypadek

Niestety tragiczny finał miał wczorajszy wypadek drogowy pod Janczewem. Kierujący samochodem 54-letni mieszkaniec Łomży zmarł po kilku godzinach w szpitalu. Mężczyzna wypadł z samochodu, który dachował. Z policyjnych ustaleń wynika, że jechał za szybko i najprawdopodobniej nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Nim zmarł pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu.

Do wypadku doszło we wtorek ok. godz. 10.50 na drodze Piątnica – Jedwabne. Jadący od strony Jedwabnego kierowca kia shuma  w okolicach wsi Janczewo wypadł z drogi, odbił się od skarpy, po czym samochód dachował zatrzymując się na jezdni. W trakcie wypadku kierowca wypadł z samochodu i znalazł się pod nim. 
Policjanci podają, że przyczyną wypadku mogła być nadmierna prędkość. W miejscu gdzie do niego doszło jest ograniczenie prędkości do 40 km/h. W dalszym ciągu ustalane są też inne okoliczności zdarzenia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę