Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypadek na drodze do Jedwabnego

Jedna osoba została ranna w wypadku do jakiego doszło w okolicach wsi Janczewo na trasie Piątnica – Jedwabne. Samochód osobowy - kia shuma na łomżyńskich numerach rejestracyjnych - dachował całkowicie blokując przejazd tą drogą.

Do wypadku doszło tuż przed 11. Z pierwszych informacji wynika, że kierowca osobówki jechał od strony Jedwabnego i na zakręcie wypadł z drogi, odbił się od skarpy, po czym samochód dachował zatrzymując się na jezdni. Z informacji przekazywanych przez świadków wynika, że kierowca wypadł z samochodu i znalazł się pod nim. Mężczyzna został zabrany do szpitala. Jego stan jest bardzo poważny.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę