Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Wyjątkowy weekend w Galerii Bursztynowej

Galeria Bursztynowa w Ostrołęce, największy obiekt handlowy tego typu w promieniu aż 120 km od Ostrołęki, nie przestaje zaskakiwać klientów. Mogą oni liczyć nie tylko na najpełniejszą ofertę handlowo-usługową, najkorzystniejsze ceny i liczne promocje, ale też na wyjątkowe atrakcje kulturalne i inne wydarzenia. Dlatego po trwającym kilka dni spektakularnym otwarciu prowadząca Galerię firma Narev Inwestycje sp. z o.o. przygotowała kolejny wyjątkowy weekend w Bursztynowej. Jego gwiazdą będzie znany satyryk Szczepan Sadurski, który będzie gościć w Ostrołęce 19 i 20 lipca. Każdy kto w tym czasie zrobi zakupy w Galerii zyska niepowtarzalną okazję uzyskania gratisowego portretu – karykatury, stworzonego na miejscu przez jednego z najwybitniejszych polskich rysowników!

Satyryk i rysownik Szczepan Sadurski nie bez przyczyny określany jest mianem jednego z najwybitniejszych i najszybszych karykaturzystów świata. Debiutował na łamach prasy jako nastolatek, a już w wieku 21 lat był autorem najlepszego rysunku roku w konkursie „Złotej Szpilki '86” kultowego w PRL-u satyrycznego tygodnika „Szpilki”. Kolejne sukcesy tego fenomenalnego rysownika w kraju i zagranicą trudno zliczyć, współpracował bowiem z kilkuset gazetami i czasopismami, ilustrował książki i podręczniki szkolne oraz nader często pojawiał się w telewizji – rzecz jasna jako rysownik. Rysowanie karykatur na żywo to jedna z jego specjalności, co miał okazję prezentować na licznych imprezach w Londynie, Nowym Jorku, Monachium czy na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas EURO 2012.

W Ostrołęce również pojawi się w takiej roli, dlatego już dziś warto zarezerwować sobie czas na wypad do Ostrołęki w najbliższy weekend 19 i 20 lipca. Szczepan Sadurski będzie w tych dniach w Galerii Bursztynowej od godziny 11.00 do godziny 18.00 i każdy, kto zrobi wówczas zakupy w Galerii za minimum 10 zł zyska niepowtarzalną okazję do zdobycia oryginalnej karykatury – indywidualnej bądź z rodziną czy przyjaciółmi.

Czas pozowania – bardzo krótki, ale jednak – też nie będzie czasem straconym, bo Szczepan Sadurski jest znany z ogromnego poczucia humoru i umiejętności rozbawienia nawet największego ponuraka. Lepszej okazji na udane zakupy i zdobycia przy tym oryginalnego dzieła sztuki z autografem znanego artysty nie można więc sobie wyobrazić!

Humor klientom Galerii Bursztynowej, którzy odwiedzą ją w najbliższych dniach, na pewno jeszcze bardziej poprawi możliwość zrobienia wyjątkowo korzystnych zakupów, spędzenia miłych chwil w kawiarni czy na lodach. Właściciele Galerii pomyśleli też o tych, którzy na zakupy wybierają się całą rodziną – 20 lipca odbędzie się bowiem konkurs plastyczny dla dzieci „Przygody Misia Bursztynka na wakacjach”. Dzieci, które najładniej narysują wakacyjne przygody przesympatycznej maskotki Galerii zostaną rzecz jasna nagrodzone.

Szczegółowe i najbardziej aktualne informacje na temat wyjątkowego weekendu 19/20 lipca w Galerii Bursztynowej oraz jej przebogatej oferty handlowej można znaleźć na stronie:
www.galeriabursztynowa.com.pl

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę