Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wjechał pod tira

20-latek kierujący volkswagenem wyjeżdżając na krajową 8 prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa ciężarowemu dafowi. W wyniku zderzenia kierowca passata z obrażeniami ciała trafił do zambrowskiego szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 4.00 w rejonie miejscowości Rutki Kossaki. Wtępne ustalenia policji wskazują, że kierujący volkswagenem 20-latek wyjeżdżając na drogę krajową nr 8 prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu od strony Zambrowa 42-latkowi kierującemu ciężarowym dafem. W wyniku zderzenia kierowca passata z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 20-latkowi policjanci zatrzymali prawo jazdy. Teraz za swoje postepowanie odpowie przed sadem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę