Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na drodze do Zbójnej

Główne zdjęcie
Audi po wypadku (fot. KWP Białystok)

22-letni mieszkaniec Nowogrodu zginął w nocnym wypadku do jakiego doszło na drodze pomiędzy Zbójną a Gawrychami. Audi zjechało z drogi i bokiem uderzyło w drzewo. Z policyjnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło, gdy kierowca audi najprawdopodobniej nagle wykonał manewr wyprzedzenia motorowerzysty, który jechał bez tylnego oświetlenia.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Do wypadku doszło o godzinie 23.00. Kierujący Audi 80 22-latek jechał od strony Zbójnej. Kierowca podczas próby wyprzedzania nieoświetlonego z tyłu motocykla marki romet, stracił panowanie nad autem i z dużą siłą prawą stroną samochodu uderzył w drzewo. Na miejscu zginął 22-letni pasażer audi, a 22-letni kierujący trafił do szpitala. Policja podaje, że kierowcy audi i motoroweru byli trzeźwi. Kierowca motoroweru – 18-latek, jechał nie mając uprawnień do jego prowadzenia.
Przyczyny i okoliczności wypadku są ciągle wyjaśniane.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę