czwartek, 14 listopada 2019 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na drodze do Zbójnej

22-letni mieszkaniec Nowogrodu zginął w nocnym wypadku do jakiego doszło na drodze pomiędzy Zbójną a Gawrychami. Audi zjechało z drogi i bokiem uderzyło w drzewo. Z policyjnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło, gdy kierowca audi najprawdopodobniej nagle wykonał manewr wyprzedzenia motorowerzysty, który jechał bez tylnego oświetlenia.

Audi po wypadku (fot. KWP Białystok)
Audi po wypadku (fot. KWP Białystok)
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Do wypadku doszło o godzinie 23.00. Kierujący Audi 80 22-latek jechał od strony Zbójnej. Kierowca podczas próby wyprzedzania nieoświetlonego z tyłu motocykla marki romet, stracił panowanie nad autem i z dużą siłą prawą stroną samochodu uderzył w drzewo. Na miejscu zginął 22-letni pasażer audi, a 22-letni kierujący trafił do szpitala. Policja podaje, że kierowcy audi i motoroweru byli trzeźwi. Kierowca motoroweru – 18-latek, jechał nie mając uprawnień do jego prowadzenia.
Przyczyny i okoliczności wypadku są ciągle wyjaśniane.


 
190401023634.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę