Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Śmiertelne potrącenie

79-letni rowerzysta zginął na miejscu po potrąceniu przez skodę felicię. Do wypadku doszło w środowe popołudnie w okolicach wsi Kupnina w gminie Nowogród. Według wstępnych ustaleń policji rowerzysta gdy był wyprzedzany przez samochód, nie sygnalizując tego zaczął skręcać w lewo, w polną drogę prowadzącą na łąki.

Do wypadku doszło po godz. 15. na drodze prowadzącej od Morgownik w kierunku Kurpiny - około 150 metrów przed tą wsią. Rowerzystą, który zmarł po potrąceniu był mieszkaniec Kurpiny.
Kierowca skody był trzeźwy. Według policji nie miał szans na uniknięcie zderzenia z rowerzystą.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę