Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Rekord prędkości... 240 km/h na obwodnicy Zambrowa

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Policjanci z zambrowskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 24-letniemu kierującemu audi. Młody mężczyzna jechał obwodnica miasta z prędkością 240 km/h, czyli dwa razy szybciej niż wynosiła dozwolona prędkość.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj.  Jak relacjonuje oficer prasowy KPP w Zambrowie w trakcie pełnionej służby patrol drogówki zarejestrował policyjną kamerą audi pędzące z prędkością 240 km/h. Widzący pędzące audi policjanci natychmiast ruszyli za nim w pościg,  dogonili je i zatrzymali. Okazało się, że za kierownicą osobówki siedział 24-letni mieszkaniec województwa małopolskiego. Za popełnione wykroczenie policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy. 24-latek za swoje skrajnie nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę