Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Mistrzowie LZS

Ponad 200 zawodników i zawodniczek reprezentujących 8 powiatów Województwa Podlaskiego rywalizowało w Wojewódzkich Igrzyskach Ludowych Zespołów Sportowych, które odbywały się w Łomży. Zawody wygrała reprezentacja Powiatu Łomżyńskiego uzyskując 220 pkt. i nieznacznie wyprzedzając drużynę Powiatu Suwalskiego (217 pkt) oraz deklasując zajmującą trzecie miejsce ekipę Powiatu Grajewskiego (129 pkt.).

Zawody LZS rozgrywane były w sobotę na obiektach sportowych SM Perspektywa, oraz na ORLIKU przy ul. Katyńskiej. Organizatorem imprezy było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Łomży. Zawodnicy rywalizowali w 14 konkurencjach sportowych takich jak: piłka nożna, piłka siatkowa kobiet i mężczyzn piłka plażowa kobiet i mężczyzn, koszykówka kobiet i mężczyzn, sztafecie sprawnościowej, podnoszeniu ciężarka, tenisie ziemnym, oraz w 4-boju władz samorządowych.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę