Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Szpital w Zambrowie zyska nowy blok operacyjny

Ponad 12 milionów złotych będzie kosztowała budowa bloku operacyjnego oraz oddziału anestezjologii i intensywnej terapii Szpitala Powiatowego w Zambrowie. Zarząd Województwa podczas wtorkowego posiedzenia zdecydował o dofinansowaniu tej inwestycji ze środków unijnych kwotą rzędu 8,8 mln zł.

Jak przekazuje Urszula Arter z Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku inwestycja w zambrowski szpital znajdowała się na liście projektów kluczowych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013.
- Dzięki dofinansowaniu mieszkańcy województwa będą mieli lepszy dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych – podkreśla urzędniczka. - Szpital Powiatowy w Zambrowie zyska nowy, wyposażony w trzy sale blok operacyjny oraz oddział anestezjologii i intensywnej terapii. W ramach projektu zakupiony zostanie też specjalistyczny sprzęt medyczny: aparat rtg z ramieniem C i artroskop. 
Całkowita wartość inwestycji to ponad 12,4 mln zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę