Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Spotkanie z ratownikiem WOPR-u

26 czerwca nasze przedszkole odwiedził Pan Tomek Malinowski - tata Igi i Szymonka. I chociaż mijamy się z nim na przedszkolnych korytarzach każdego dnia, to tym razem odwiedził nas w nieco innej roli - ratownika WOPR-u.

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami i wszyscy udamy się na zasłużony wypoczynek, żeby był on jeszcze bardziej radosny musi być przede wszystkim bezpieczny. Pan Tomek zapoznał dzieci z zasadami bezpiecznego korzystania z kąpielisk. Ostrzegał, że nie wolno kąpać się bez zgody i opieki dorosłych. Na koniec dzieciaki miały możliwośc bliższego poznania sprzętu niezbędnego w pracy ratownika.


Panu Tomaszowi serdecznie dziękujemy za miłą i pożyteczną lekcję.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 08 lipca 2014 10:12
Data ostatniej edycji: śr, 09 lipca 2014 23:21:16

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę