Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Kandydaci na prezydenta Łomży... jeszcze skrywani

Za cztery miesiące – w połowie listopada - w Łomży, tak jak i w całej Polsce, mają odbyć się wybory samorządowe. Póki co ze świeczką można szukać kandydatów, którzy chcieliby przez kolejne cztery lata dzierżyć stery władzy w mieście.

O ubieganiu się o powtórny urząd nic nie mówi obecny prezydent Mieczysław Czerniawski, który fotel objął jako kandydat SLD. Co prawda miejskie struktury partii już zgłosiły swojego kandydata na prezydenta - i nie był to Czerniawski, ale sprawa chyba się rozeszła.
Także pozostałe duże partie polityczne zwlekają z ujawnianiem swoich kandydatów. W PiS, kandydat na prezydenta miasta miał być zatwierdzony przez zarząd okręgu w Białymstoku w pierwszy poniedziałek lipca, czyli dziś, ale okazało się, że wraz z końcem czerwca zarządy okręgowe „wygasły”. Ponoć kandydatów na kandydata jest już około 10.
W ubiegłym tygodniu zarząd krajowy PO przesunął lipcowe terminy wyznaczenia kandydatów przez lokalne i regionalne struktury na wrzesień. Nie wiadomo czy decyzja ma związek bardziej z wakacjami, czy „aferą taśmową”. 
To wszystko każe odłożyć spekulacje prezydenckie w Łomży o dwa miesiące.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę