Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Autobus piąteczki

Z początkiem maja nasze przedszkole nawiązało współpracę z dyrektorem MPK panem Januszem Nowakowskim. Jej owocem jest kursujący po ulicach naszego miasta "autobus piąteczki" - Przedszkola Publicznego Nr 5 w Łomży. Pojazd jest nie tylko reklamą naszego przedszkola, ale także mobilną galerią prac plastycznych naszych dzieci. Wszystkich rodziców oraz mieszkańców Łomży zapraszamy do przejażdżki "autobusem piąteczki" oraz podziwiania prac naszych przedszkolaków.

Foto:
Agata Komorowska
pon, 07 lipca 2014 13:29
Data ostatniej edycji: pon, 07 lipca 2014 13:39:24

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę