Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Pojechał na trzeciego, stracił prawo jazdy

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

22-latek jadąc drogą krajową nr 61 na oznakowanym skrzyżowaniu wyprzedzał szereg pojazdów zmuszając do gwałtownego hamowania ciężarówkę. Zdarzenie widzieli i nagrali policjanci. I nie przekonały ich tłumaczenia młodego kierowcy, że nic się nie stało i że „miał jeszcze pół metra do tego tira”. Od razu zabrali mu prawo jazdy, a sprawa brawurowej jazdy ma znaleźć finał w sądzie.

Oficer prasowy KPP w Kolnie asp. sztab. Joanna Makarewicz przekazuje, że szalejącego oplem combo kierowcę dostrzegł patrol pełniąc służbę na trasie krajowej nr 61. Samochód wyprzedzał szereg pojazdów, także na oznakowanym skrzyżowaniu, zmuszając jadącego w przeciwną stronę kierowcę ciężarówki do gwałtownego hamowania i zjechania do krawędzi jezdni. 

Brawura na 61

źródło: KWP Białystok


Policjantka podkreśla, że natężenie ruchu w tym miejscu było bardzo duże a kierujący swoim zachowanie spowodował bezpośrednie zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Kierowca zatrzymanego opla combo nie widział nic złego w swoim postępowaniu - tłumaczył mundurowym – „miałem jeszcze pół metra do tego tira”. 
Funkcjonariusze zatrzymali 22-latkowi prawo jazdy. Młody mężczyzna za swoje – jak podkreśla policjantka - skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę