Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Karolek odszedł do aniołków

„Mój Karolek odszedł do aniołków dziś o 2 w nocy. Dziękujemy wszystkim za troskę i pomoc naszemu kochanemu synkowi” - napisała na profilu w serwisie społecznościowym mama małego Karolka. Dwa tygodnie temu, za naszym pośrednictwem mama Karolka prosiła o pomoc w „zorganizowaniu” dla śmiertelnie chorego noworodka przenośnego koncentratora tlenu.

Karolek przyszedł na świat 1 kwietnia. Po porodzie rodzice dowiedzieli się, że jest bardzo poważnie chory. Zidentyfikowano u niego zespół Edwardsa. To rzadka choroba genetyczna, która bardzo często doprowadza do samoistnego poronienia na początku ciąży, ale jeśli dziecko się narodzi, zmaga się z wieloma schorzeniami, ponieważ choroba jest przyczyną wielu nieprawidłowości rozwojowych. Karolek miał także wady serca. Lekarze nie mogli mu już pomóc. Mimo to Karolek przeżył 96 dni. Odszedł do aniołków dziś o 2 w nocy.
Świeć Panie nad Jego duszą.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę