Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

To już lato

Główne zdjęcie
Łomża, numeryczna prognoza pogody na najbliższe 3 dni (model COSMO) źródło: pogodynka.pl

Wakacje zaczęły się tydzień temu, ale dopiero ten weekend ma być prawdziwie letni. Pogoda zapowiada, że tysiące łomżan wybiorą się nad wodę. W mieście i regionie temperatura powietrza w cieniu sięgnie nawet 28°C. Zachmurzenie raczej małe i umiarkowane, choć w niedzielę przed wieczorem mogą pojawić się już pierwsze burze.

Dziś temperatura maksymalna w regionie wyniesie od 23°C do 25°C. Synoptycy zapowiadają niewielkie zachmurzenie i słaby południowy wiatr. W nocy temperatura spadnie do ok. 13°C, ale jutr od rana szybko będzie rosła. W sobotę termometry w cieniu mają wskazywać już od 26°C do 28°C. W dzień zachmurzenie małe, późnym popołudniem wzrastające do umiarkowanego. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, południowo-wschodni.
Nocy z soboty na niedzielę będzie o kilka stopni cieplejsza niż z piątku na sobotę, a w niedzielę w ciągu dnia ma być jeszcze cieplej niż w sobotę. Amerykańskie serwery pogodowe zapowiadają, że późnym popołudniem nad miasto mogą nadciągnąć chmury, a wieczorem może być burza. 
Początek przyszłego tygodnia  zapowiada się już prawdziwie upalnie – z temperaturami w cieniu powyżej 30°C.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę