Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Złodzieje z Biedronki wpadli w Kolnie

Prawdopodobnie mają na koncie wiele sklepów. Wszędzie działali w ten sam sposób – pakowali dużo towarów do toreb i uciekali ze sklepów nie płacąc za nie. Wczoraj przed południem tak okradli sklep Biedronki w Kolnie. Wpadli chwilę później zatrzymani do rutynowej kontroli przez parol drogówki. W trakcie sprawdzania jednego z samochodów okazało się, że jadący w nim 31-letni mieszkaniec województwa łódzkiego, jest osobą poszukiwaną za kradzieże w sklepach. Później w bagażniku osobówki policjanci znaleźli około 700 sztuk przedmiotów artykułów przemysłowych mogących pochodzić z okradzionego sklepu jak również z innych dyskontów.

Do kradzieży kolneńskiej doszło około godziny 11.00. Policja przekazuje, że ze zgłoszenia wynikało, że sprawca wyszedł ze sklepu z dużą, pełną towaru torbą z logo sklepu,  w tym czasie drugi porzucił swoją przed kasami i obaj uciekli w nieznanym kierunku nie płacąc za zakupy. Dyżurny nadał komunikat przez stacje wszystkim pełniącym służbę patrolom. Chwile później będący niedaleko miejsca kradzieży patrol ruchu drogowego zatrzymał volkswagena. W aucie podróżowało trzech mężczyzn w wieku od 30 – 41 lat. Okazało się, że  jeden z nich - 31-letni mieszkaniec województwa łódzkiego, jest osobą poszukiwaną za podobne kradzieże. Funkcjonariusze w bagażniku osobówki ujawnili i zabezpieczyli około 700 sztuk przedmiotów artykułów przemysłowych mogących pochodzić z okradzionego sklepu jak również z innych dyskontów. W trakcie czynności mundurowi ustalili także, że ci sami mężczyźni mogli dokonać kradzieży w innych sklepach na terenie m.in. województwa warmińsko-mazurskiego. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. Policja podaje, że sprawa ma charakter rozwojowy.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę