Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Triumf nad Tamizą

Paweł Grygo, zawodnik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża, świetnie wypadł w dwóch kolejnych biegach na dystansie 10 km w okolicach Londynu. Łomżyński biegacz wygrał Fuller’s London Pride oraz zajął drugie miejsce w Kings Langes Puffaten Race.

Paweł Grygo
Paweł Grygo

Fuller’s London Pride 10 km to bardzo ciekawy, a zarazem trudny technicznie bieg wzdłuż Tamizy w centrum Londynu. Po drodze były bardzo ładne widoki, które można było podziwiać, biegnąc promenadą wzdłuż rzeki. Jednak nie obyło się bez utrudnień. Jak przekazuje Andrzej Korytkowski, prezes LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża to np. schody po który trzeba było wbiegać na mosty. 
- Największym utrudnieniem dla biegaczy była woda w okolicy 5 km która w najgłębszym miejscu sięgała prawie do kolan – podaje Korytkowski. 
Przeszkody te nie powstrzymały jednak Pawła Grygo, który pokonał dystans 10 km w  36,24 sek.  wygrywając bieg, w którym startowało 450 zawodników. 
Kolejny bieg rozgrywany był w oddalonej o 40 km od Londynu miejscowości Kings Langes. 
- Trasa bardzo różnorodna początkowa łagodna później z licznymi zbiegami i podbiegami, a końcówka biegu mordercza dla zawodników, gdyż ostatni kilometr składał się z 600-metrowego podbiegu – relacjonuje Korytkowski. - Upalna pogoda nie pozwoliły uzyskać dobrych czasów. Nasz zawodnik z czasem 35,47 sek. uplasował się na drugim miejscu. 
W tym biegu wystartowało około 400 sportowców.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę