Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Oddano do użytku pierwszy w mieście park do ćwiczeń ulicznych

Nie udało się z budżetu obywatelskiego, ale powstał dzięki spółdzielni mieszkaniowej - w Łomży oddano do użytku park do tzw. ćwiczeń kalisteniczny, czyli ulicznych. Projekt utworzenia takiego obiektu w mieście zgłosiła do budżetu obywatelskiego grupa młodych ludzi, którzy ćwiczyli dotychczas w zaimprowizowanych miejscach - na trzepakach czy zdewastowanych placach zabaw. Kiedy okazało się, że pomysłu młodzieży nie uda się sfinansować z budżetu obywatelskiego, pomysł utworzenia takiego miejsca podchwyciły władze Spółdzielni Mieszkaniowej "Perspektywa".

Zwolennicy ćwiczeń ulicznych mogą już ćwiczyć na terenach rekreacyjnych "Perspektywy", w sąsiedztwie skateparku. To już drugi pomysł zgłoszony do budżetu obywatelskiego Łomży i zrealizowany poza nim - wcześniej władze samorządowe podjęły decyzję o zakupie z budżetu miasta przenośnej sceny wraz z zadaszeniem i akcesoriami.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę