Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Malarski świat

Główne zdjęcie
Małgosia Borkowicz z nagrodami

13-letnia Małgosia Borkowicz, z pracowni plastycznej MDK – DŚT, zajęła drugie miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Ilustracja do utworów Marii Konopnickiej”. Na konkurs organizowany przez Muzeum w Żarnowcu Małgosia wysłała wysłała namalowaną na jedwabiu ilustrację do wiersza „Pszczółki”. W nagrodę otrzymała tablet i zestaw książek z twórczością Marii Konopnickiej.

Nagrodzona praca Małgosi Borkowicz
Nagrodzona praca Małgosi Borkowicz

To nie jedyny czerwcowy sukces podopiecznych Anny Bureś z pracowni plastycznej Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży. Szczęście dopisało także Poli Grzech (12 lat), która zdobyła nagrody za ilustrację do wiersza Jana Brzechwy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Mój Brzechwa” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie.
Obie młode artystki są uczestniczkami  zajęć plastycznych prowadzonych przez instruktorkę Annę Bureś w pracowni plastycznej Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży. 
Dziś każdy tu może spróbować swoich sił. W ramach „Lata w mieście” pracownia organizuje plener malarski dla dzieci i młodzieży. Każdy uczestnik otrzyma brystol, pędzle i farby do malowania lub węgiel.... Na wszystkich chętnych czekamy w umówionych miejscach i określonym czasie:
30 czerwca (poniedziałek)  w godzinach od 10 – 14 malujemy na Starym Rynku 
1 lipca (wtorek) w godz. 10 – 14 malujemy na bulwarach 
2 lipca (środa) w godz. 10 – 14 malujemy na Górze Królowej Bony 
3 lipca (czwartek) w godz. 10 – 14 malujemy na Grobli Jednaczewskiej 
4 lipca (piątek) w godz. 10 – 14 malujemy na bulwarach 

Więcej informacji w MDK-DŚT w Łomży, ul. Woj. Polskiego 3 lub telefonicznie 86 216-32-26.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę