Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Będzie lało

Nawet do 40 litrów wody na metr kwadratowy może spać w regionie. Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzegają przed intensywnymi opadami deszczu, które od poniedziałkowego popołudnia do wtorkowego poranka spodziewane są nad regionem. Miejscami, możliwe będą również burze.

Dyżurny synoptyk Tomasz Siemieniuk prognozuje, że dziś od godz. 13:00 do jutra godz. 07:00 na terenie województwa podlaskiego wystąpią opady deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. 
- Prognozowana wysokość opadów od 15 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm – podaje synoptyk zastrzegając, że najwyższe sumy opadów przewiduje się w subregionach południowym i  centralnym obejmującym także Łomżę i okoliczne powiaty. 
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska synoptyk szacuje na 80%.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę