Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Z indeksem na SGGW

Główne zdjęcie
Artur Witkowski odbiera indeks

Artur Witkowski absolwent technikum weterynaryjnego w łomżyńskiej Wecie ma już indeks na Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Artur zdobył go w XI edycji Konkursu im. dr Jana Stypuły na najlepszą pracę dyplomową organizowanego w tej szkole pod egidą SGGW. Zasiadający w jury profesorowie Marta Kupczyńska oraz Marek Galanty indeks przyznali za pracę pt. „Gasterofiloza koni”, którą Artur Witkowski pisał przez cały rok szkolny pod czujnym okiem opiekuna lek. wet. Anny Stypułkowskiej.

uczestnicy  XI edycji Konkursu im. dr Jana Stypuły na najlepszą pracę dyplomową Wety
uczestnicy XI edycji Konkursu im. dr Jana Stypuły na najlepszą pracę dyplomową Wety
Artur Witkowski i opiekuna Anna Stypułkowska
Artur Witkowski i opiekuna Anna Stypułkowska

W tegorocznym konkursie o indeks najlepszej polskiej uczelni rolniczej walczyło pięcioro absolwentów „Wety”. Jury podkreślało, że poziom konkursu był bardzo wyrównany i wyjątkowo wysoki. A najlepszą była właśnie praca Artura Witkowskiego.
Pozostali uczestnicy konkursu (Cezary Kaliściak, Martyna Malinowsk, Paulina Stachurska i Sandra Szepietowska), którzy w swoich pracach poruszali problematykę zdrowia bydła mlecznego, psów i trzody chlewnej oraz anatomią i fizjologią serca otrzymali nagrody książkowe.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę