Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@

Wśród najlepszych policjantów

Policjanci z Łomży st. sierż. Krzysztof Kolator i post. Krzysztof Pruszkowski zajęli drugie miejsce w XXI edycji Wojewódzkich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2014”. W zawodach uczestniczyło 17 par patrolowych ze wszystkich komend miejskich i powiatowych w województwie oraz Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku.

Policjanci startujący w turnieju musieli rozwiązać test wiedzy, wykazać się sprawnością fizyczną na policyjnym torze przeszkód oraz „celnym okiem” na strzelnicy. W walce o podium zadecydowały punkty zdobyte w poszczególnych dyscyplinach. Zdobywając drugie miejsce łomżyńscy policjanci zyskali szansę na start w Ogólnopolskich Zawodach Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2014”, które  w połowie września odbędą się w Słupsku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę