Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na drodze 61

Dwie osoby zostały ranne w wypadku do którego doszło w okolicy miejscowości Górki Sypniewo na krajowej 61. W wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe i dwie ciężarówki. Ranni to kierowcy osobówek, które jechały między ciężarówkami.

Do wypadku doszło tuż przed 9.30. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że samochody jechały w kierunku Grajewa. W okolicach miejscowości Górki Sypniewo na poboczu drogi, na włączonych światłach awaryjnych, stała popsuta ciężarówka. Widząc ją kierowca dojeżdżającego do niej tira zaczął hamować. Hamowali także kierowcy dwóch kolejnych samochodów osobowych, ale kierowca jadącej za nimi ciężarówki najprawdopodobniej się zagapił i uderzył w poprzedzającą go osobówka, ta w jadący przed nią samochód, który puknął jeszcze w „pierwszego” tira.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę