Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Rodzina, przyjaciele i policja poszukują 27-latka

Główne zdjęcie
Zaginiony Jarosław Zach

Ostatni raz widziany był na początku maja w Łomży. Do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Policjanci rozpoczęli poszukiwania 27-letniego Jarosława Zacha z Małego Płocka i proszą o pomoc wszystkich, którzy mogą przyczynić się do ustalenia jego miejsca pobytu.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży 27-latek ze swojego rodzinnego domu w Małym Płocku wyszedł 30 kwietnia. Tydzień później, 7 maja widziany był w okolicy centrum handlowego 4Plus w Łomży. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną i znajomymi dlatego rozpoczęto poszukiwania. Zaginiony Jarosław Zach ma 175 cm wzrostu i wagę ok. 80 kg.. Jest szczupłej budowa ciała, włosy ma krótkie, proste – ciemny blond, twarz pociągła, oczy niebieskie. 

Wszystkie osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego 27-latka proszone są o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem telefonu /86/ 474 12 43, /86/ 474 12 12, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę