Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Kurp z Wrocławia pierwszym zawodowym Trenerem Łomżingu!

Główne zdjęcie
Kurp Tomasz - pierwszy w historii zawodowy Trener Łomżingu

23-letni Kurp Tomasz z Wrocławia wygrał rekrutację na stanowisko Trenera Łomżingu. Pracę zacznie niebawem i z pensją 10 tys. zł miesięcznie, przez dwa miesiące zajmie się jego „krzewieniem”. W ramach obowiązków zawodowych będzie podróżował po Mazurach tworząc specjalny Dekalog Łomżingu, czyli listę 10 najlepszych sposobów na beztroski wypoczynek na łonie natury w duchu łomżingu. - Zdecydowałem się na aplikowanie dzięki mojej kuzynce. Dzień przed zakończeniem rekrutacji wysłała mi ona na facebooku link do strony lomzing.org z komentarzem „Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że byś się nadawał” - opowiada Tomasz Kurp. - Rodzina pochodzi z tych stron, ale ja nigdy jeszcze nie byłem w Łomży – przyznał nam świeżo upieczony trener zapewniając, że ma zamiar wybrać się do miasta skąd wywodzi się Łomża więc i łomżing.

Prawdziwą rekrutację na prawdziwe stanowisko  Trenera Łomżingu zorganizował Van Pur, producent marki Łomża. Kampania rekrutacyjna obejmowała klasyczne ogłoszenia o pracę w branżowych portalach internetowych oraz wspierana poprzez Google Adwords oraz reklamy na portalach społecznościowych.
- Celem naszych działań było zapewnienie niestandardowej obecności marki Łomża w Internecie – mówi Maciej Ładwiński, Senior Brand Manager marki Łomża w firmie Van Pur. - To akcja nie mająca precedensu w polskim Internecie, a jednocześnie znakomite uzupełnienie innych tegorocznych działań promujących wyroby browaru z Łomży w mediach w całym kraju. 
Jak przekazują organizatorzy kandydatów do objęcia stanowiska trenera łomżingu były „szerokie rzesze”. W czasie rozmów kwalifikacyjnych musieli oni wykazać się  praktycznymi umiejętnościami niezbędnymi w praktykowaniu i krzewieniu łomżingu. Znalazły się wśród nich m.in. rozkładanie leżaka na czas, rozkładanie koca jednym wymachem pod okiem jury przyznającego noty za technikę, czy pakowanie w minutę lodówki turystycznej.
Przedstawiciele marki Łomża twierdzą, że udało im się znaleźć osobę spełniającą takie wyśrubowane wymagania. To 23-letni Tomasz Kurp z Wrocławia. 
- O moim zwycięstwie myślę, że zdecydował mój urok osobisty, poczucie humoru i skromność chociaż umiejętność beatboxu też mogła się do tego przyczynić – mówi pierwszy w historii Trener Łomżingu. 
Jego dwumiesięczną pracę na tym stanowisku ma zacząć się 1 lipca. W ramach obowiązków zawodowych, poza wypoczywaniem, będzie podróżował po Mazurach opracowując listę 10 najlepszych sposobów na beztroski wypoczynek na łonie natury w duchu łomżingu. Dekalog Łomżingu - w formie filmów wideo, będzie miał premierę już wkrótce w internecie.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę