Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Łomża wśród Pereł Samorządu 2014

Miasto Łomża uplasowało się na 5. miejscu wśród miast do 100 tys. mieszkańców w rankingu „Perły Samorządu 2014” organizowanym przez Dziennik Gazeta Prawna. - W rankingu wybieraliśmy miasta i gminy wyróżniające się szczególnie działalnością w zakresie inwestycji, ochrony środowiska oraz turystyki, sportu i rekreacji – pisze w podsumowaniu rankingu redaktor prowadząca Zofia Jóźwiak.

- Jestem zadowolony z wyniku osiągniętego w rankingu tak prestiżowej gazety – mówił prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski. - Pragnę podziękować, mieszkańcom, radnym oraz wszystkim, którzy się do tego sukcesu przyczynili. Oczywiście wiem, że jeszcze dużo pracy przed nami, ale cieszę się, że zostało dostrzeżone to, co udało nam się przez ostatnie 3 lata do tej pory zrobić.
W rankingu najlepszych miast do 100 tys. mieszkańców Łomża zdobyła 73 punkty. W podkategorii „nakłady na infrastrukturę” otrzymaliśmy 21 punktów (najwięcej spośród sklasyfikowanych miejscowości), za „ochronę środowiska” 22 punkty, zaś za „turystykę, sport i rekreację” przyznano nam 30 punktów. Zwycięski wśród miast do 100 tysięcy mieszkańców Kołobrzeg zdobył w sumie 87 punktów.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę