Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Złodziej z przeszłością

Przez niemal półtora miesiąca okradał mieszkańców szukających pomocy u lekarzy. Wreszcie wpadł w ręce policji. Okazało się, że to „profesjonalista” już wcześniej skazany. 35-latek, który od 5 maja do 18 czerwca dokonał siedmiu kradzieży w Łomży, był na samowolnie przedłużonej przepustce z więzienia.

Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży mężczyzna działał zawsze według tego samego scenariusza. Wykorzystując chwilową nieuwagę pacjentów szukających pomocy u lekarzy kradł z pozostawionych w szatni kurtek i torebek portfele z pieniędzmi, dokumentami i kartami kredytowymi. W sumie poszkodowani swoje straty oszacowali na 3 tysiące złotych. 
Policjanci podają, że przy zatrzymanym 35-latku, znaleziono także telefon komórkowy, który skradziony w szpitalu w Białymstoku. 
Mężczyzna już został przewieziony do więzienia, gdzie ma odsiedzieć poprzednią wymierzoną mu przez sąd karę. W tym czasie ma odpowiadać przed sądem za dokonanie kradzieży w Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę