Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Fiskus z Łomży „Przyjazny Przedsiębiorcy”

Urząd Skarbowy w Łomży, oraz dwa białostockie urzędy skarbowe znalazły się w gronie laureatów XII edycji ogólnopolskiego konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. Dla łomżyńskiego US to już piąte takie wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów.

W tegorocznej edycji konkursu wyróżniono 63 urzędy skarbowe z całej Polski. 
- Głównym założeniem konkursu jest przede wszystkim tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami, zwłaszcza poprzez budowanie klimatu wzajemnej życzliwości, akceptacji i zaufania wobec działań podejmowanych przez obie strony – podkreśla Radosław Hancewicz rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Białymstoku.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę