Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Spotkanie z leśnikiem i policjantem

W dniu 13 czerwca 2014 nasze przedszkole odwiedziły dwie urocze panie: Policjantka i Leśnik. Przed wakacjami przypomniały przedszkolakom jak zachować się na drodze, w lesie, na imprezach plenerowych, festynach, na piknikach i podczas zbierania owoców runa leśnego.

Pani policjantka zwróciła uwagę na sposoby zachowania się, kiedy zaczepi nas "obcy",  jakie miejsca są bezpieczne do zabaw. Pani leśnik przypomniała o spożywaniu tylko znanych nam dobrze owoców; zbieraniu grzybów pod kontrolą "dobrych grzybiarzy". Spotykając zwierzęta też należy zachować szczególna ostrozność. Gdybyśmy o czymś zapomnieli podczas letniego odpoczynku , liczymy na naszych kochanym Rodziców, którzy "nie spuszczą nas z oka".

Dziękujemy Paniom za bardzo ważną lekcje, obiecujemy zachowywać się bezpiecznie!!!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 24 czerwca 2014 23:46
Data ostatniej edycji: pon, 30 czerwca 2014 20:34:47

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę