Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Ponad 171km/h, bo spieszył się na chrzciny

Prawie dwa razy szybciej niż można pędził kierowca forda fokusa drogą nr 64 w kierunku Piątnicy gdy zatrzymali go policjanci. Ich wideorejestrator nagrał forda na odcinku Bożejewo – Olszyny. W miejscu gdzie dozwolona prędkość wynosi 90 kilometrów na godzinę on gnał ponad 171 km/h. Kierowca po zatrzymaniu tłumaczył policjantom, że śpieszy się... na chrzciny.

Gnającego szybko forda policjanci patrolujących w niedzielę rano drogę nr 64 – Łomża – Jeżewo zauważyli około godz. 9.45. Mimo, że na liczniku miał on około 170 km/h szybko został dogoniony przez  nieoznakowany radiowóz uzbrojony w wideorejestrator połączony z radarem umożliwiającym zmierzenie prędkości jadącego przed nim samochodu. Tuż przed laskiem w okolicy wsi Olszyny wskazał on, że ford jedzie aż 171,3km/h, czyli blisko dwa razy szybciej niż dozwolona w tym miejscu prędkość (90km.h).
- Po zatrzymaniu kierowca forda tłumaczył policjantom, że śpieszy się do Kolna na chrzciny i że nie kontrolował stanu licznika prędkości – przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży. - Policjanci odstąpili od ukarania go mandatem karnym, ale za stworzenie zagrożenia w ruchu zatrzymali mu uprawnienia i skierowali wniosek o ukaranie do sądu.

Przekroczenie prędkości


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę