Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomża z okien autobusu jest... taka

Główne zdjęcie
I nagroda – Anna Trzcińska

Jak widzą Łomżę z okien autobusu komunikacji miejskiej uczniowie Liceum Plastycznego im. Wojciecha Kossaka można zobaczyć w holu łomżyńskiego ratusza. Prezentowana jest tam wystawa najlepszych prac zgłoszonych do konkursu Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji i „plastyka” pt. „Łomża z okien autobusu”. Autorzy najlepszych fotografii oprócz upominków otrzymali możliwość wyrobienia bezpłatnego biletu elektronicznego MPK na jeden, dowolnie wybrany miesiąc.

Do konkursu zgłoszono ponad sto fotografii z autobusu, z autobusem, lub wokół autobusu. Prace oceniało jury w składzie: Ewa Skłodowska, Halina Pawelczyk, Marek Maliszewski i Jerzy Lipiński. Jako najlepszą uznano fotografię  Anny Trzcińskiej. To zdjęcie zrobione przez przednią szybę autobusu jadącego po wybrukowanej ulicy na Starym Rynku. Drugą nagrodę otrzymali Natalii Piaszczyk i Damianowi Pniewskiemu za serię czterech zdjęć z liniami, a trzecia nagroda powędrowała do Martyny Zubel, która uchwyciła pasażerów wsiadających i wysiadających z autobusu MPK. Zdjęcie jest czarno-białe i... smutne. 
Jury przyznało także dwa wyróżnienia – Natalii Grabowskiej za młodą dziewczynę czekającą na autobus, oraz Patrykowi Wiśniewskiemu „za tramwaj”. 
Wystawę w ratuszu będzie można oglądać przez miesiąc. MPK planuje również zorganizowanie pokazów zdjęć na monitorach LCD w empekach jeżdżących po Łomży.

210407125521.jpg
Foto: I nagroda – Anna Trzcińska
Foto: II nagroda – Natalia Piaszczyk i Damian Pniewski
Foto: III nagroda – Martyna Zubel
Foto: Wyróżnienie - Natalia Grabowska
Foto: Wyróżnienie - Patryk Wiśniewski
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę