Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Łomża stoi i Piątnica też

Drogowcy, którzy w piątek rano rozpoczęli łatanie ulicy Zjazd doprowadzili do sparaliżowania ruchu w znacznej części Łomży, ale i w Piątnicy. Ze względu na ruch wahadłowy na Zjeździe w Łomży stoi ruch na rondzie na Placu Kościuszki i na wszystkich prowadzących do niego ulicach: Alei Legionów, Wojska Polskiego i Rządowej. Część kierowców próbowała objechać korek jadąc Sikorskiego i nowym mostem, ale także tu jest wahadło. Samochody zablokowały już rondo przy ZUS i powoli korkują się prowadzące do niego ulice. Korek jest także po drugiej stronie Narwi. Jak podają policjanci kolejka samochodów na 61 sięga już Kisielnicy. Stoją także kierowcy na drodze z Wizny i Jedwabnego. W Piątnicy ruchem na głównym skrzyżowaniu kierują policjanci.

Remont na Zjeździe to tzw. cząstkowe prace, zlecane przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Planowa są one na dziś i jutro. 

Paraliżujące ruch w mieście korki to zapowiedź tego co może czekać kierowców jeśli władze – zgodnie z zapowiedziami – rozpoczną planowany na ponad dwa miesiące remont ronda na Placu Kościuszki i kilkuset metrów ulicy Wojska Polskiego bezpośrednio przy rondzie. Tak jak dziś prace na Zjeździe spotęguje on utrudnienia powodowane realizowanym już od jesieni ubiegłego roku remontem ulicy Sikorskiego do mostu majora Dobrzyńskiego ps. „Hubal”


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę