Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Poprzedni prezydent Łomży w inwestycjach MPEC

Były prezydent Łomży znalazł pracę w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Łomży. Taką informację przekazują zaskoczeni pracownicy miejskiej spółki. Oficjalnie wiceprezes MPEC Ryszard Fiedorowicz, pytany o to czy prawdą jest, że w spółce został zatrudniony były prezydent Łomży Jerzy Brzeziński?, i na jakim stanowisku? - odpowiada, że nie odniesie się do tych pytań gdyż „dane w postaci imienia i nazwiska mogą w pewnych sytuacjach stanowić stricte dane osobowe w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych, a mianowicie gdy samo imię i nazwisko wystarczy do zidentyfikowania osoby fizycznej”. - A taka sytuacja naszym zdaniem ma miejsce – podkreśla Fiedorowicz.

Wiceprezesa Fiedorowicza pytaliśmy także o zasady i procedury na jakich zasadach odbywa się zatrudnianie pracowników w MPEC Łomża? I czy spółka ogłasza otwarte konkursy na stanowiska? Okazuje się, że konkursów nie ma, a „zarząd MPEC sp. z o.o. w Łomży zatrudniając nowych pracowników kieruje się przede wszystkim aktualnymi i przyszłymi potrzebami kadrowymi przedsiębiorstwa.” 
- Rekrutacja i weryfikacja pracowników odbywa się we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Łomży, uczelniami wyższymi na zasadzie staży, praktyk opłacanych przez PUP – mówi Fiedorowcz. - W trybie ciągłym wpływają do MPEC sp. z o.o. w Łomży listy motywacyjne z CV. Wszystkie kandydatury analizowane są pod kątem przydatności dla realizacji celów i zadań przedsiębiorstwa.
Z informacji przekazanych przez wiceprezesa MPEC wynika, że  w ciągu ostatnich 5 latach w miejskiej spółce zatrudniono 24 nowych pracowników. 
Według nieoficjalnych informacji były prezydent Łomży, który z wykształcenia jest geodetą, znalazł się w dziale inwestycji MPEC.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę