Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Pijany wiózł dzieci

Nietrzeźwy, 33-letni kierowca z Łomży wiózł mercedesem troje dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Żaden z małych pasażerów nie siedział w foteliku ochronnym. Mężczyzna, który wydmuchał 0,8 promila alkoholu, tłumaczył policjantom, że wyjechał tylko na chwilę do sklepu po zakupy.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 21.00. Łomżanin jadący mercedesem „wpadł” na patrol policji w Zambrowie. Oficer prasowy zambrowskiej policji podaje, że samochód do kontroli zatrzymano, bo funkcjonariuszy zaniepokoiło dziwne zachowanie kierowcy samochodu. Okazało się, że 33-letni mieszkaniec Łomży był pijany (0,8 promila alkoholu w organizmie) i w takim stanie wiózł trójkę dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Policjanci podają też, że mali pasażerowie podróżowali bez fotelików ochronnych. 
33-latka z Łomży czeka teraz sprawa sądowa.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę