Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Za szybko na zakręcie...

Pięć kolizji zanotowali we wtorek policjanci w Łomży i najbliższej okolicy. W dwóch przypadkach, zdarzenia zakończyły się dachowaniem pojazdów, ale i w z nich kierowcy wychodzili bez szwanku. Tak było np. w okolicach Bożejewa, gdzie młody kierowca nissana micra za szybko wchodził w zakręt, zjechał na prawe pobocze, po czym gwałtownie odbił i mimo ostrego hamowania wpadł do rowu po lewej stronie jezdni, gdzie samochód przekoziołkował.

Poza poważnie uszkodzonym samochodem kierowca dostał też od policjantów mandat w wysokości 300 zł za spowodowanie zagrożenia na drodze.
Niemal identyczne zdarzenie, i to praktycznie w tym samym czasie działo się pod Przytułami. To kierowca forda ka także jadąc za szybko na łuku drogi wypadł z jezdni, zjechał do rowu i dachował.  Różnica w stosunku do zdarzenia z Bożejewa polegała zaś na tym, że ten kierowca był pijany. Badanie alkomatem wskazało blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. 

Trzy inne kolizje to typowe stłuczki związane z niezachowaniem bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. Pierwsza z nich miała miejsce na Alei Legionów gdzie kierowca hondy uderzył w tył audi. Później na skrzyżowaniu Legionów i Piłsudskiego kierowca mercedesa uderzył w tył passata. Trzecie zdarzenie rozegrało się w Piątnicy i w nim ucierpiały trzy samochody – mercedes uderzył w skodę, a skoda w mana.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę