Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Na podium makroregionu ORLIK BASKETMANIA 2014

Główne zdjęcie
UKS 9 ŁOMŻA ze srebrnymi medalami

Bardzo dobrze zawodniczki i zawodnicy z Łomży w Finale Makroregionu ORLIK BASKETMANIA 2014 w minikoszykówce dziewcząt i chłopców. Dom rozgrywanego w Lublinie finału dwóch województwa podlaskiego i lubelskiego awansowały dziewczęta z SP 4 Łomża i chłopcy z UKS 9 Łomża. Tam, po emocjonujących i wyrównanych grach dziewczęta „czwórki” zajęły trzecie miejsce, a chłopcy z „dziewiątki” ukończyli rozgrywki na drugiej pozycji.

SP 4 ŁOMŻA z brązowymi medalami
SP 4 ŁOMŻA z brązowymi medalami

Odpowiednio jest to 17-24 miejsce w Polsce dziewcząt i 9-16 chłopców. Trenerem SP 4 Łomża jest Marcin Piotrowski, a UKS „9” Łomża - Wojciech Kamiński. 

Jak przekazuje trener „dziewiątki” drużyna w Lublinie występowała w składzie: Filip Trzonkiowski, Michał Kołakowski, Mateusz Szmitko, Jakub Ramotowski, Dawid Kozłowski, Paweł Włodkowski, Mateusz Figiel, Jakub Sarnacki i Dawid Popiołek.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę