Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Pijak samochodem uderzył w rowerzystę

Kompletnie pijany kierowca potrącił 87-letniego rowerzystę, który ze złamaną ręką i potłuczeniami trafił do szpitala. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 61-letni kierowca osobowego renaulta źle wymierzył manewr wyprzedzania rowerzysty. Po uderzeniu go nie zatrzymał się lecz pojechał dalej. Dopiero inny kierowca widząc całe zdarzenie zajechał mu swoim samochodem drogę, zabrał kluczyki i wezwał policję i karetkę pogotowia. Okazało się, że sprawca wypadku miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło wczoraj około 16.20 we wsi Rakowo Czachy na terenie gminy Piątnica. Pijany kierowca to mieszkaniec tej wsi. Wsiadł za kierownicę i doprowadził do wypadku mając ponad 3,9 promila alkoholu w organizmie i nie mając już uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. 
Policja podaje, że ranny w wypadku rowerzysta jechał prawidłowo. To mieszkaniec Niewodowa, który ze złamaną lewą ręką i ogólnymi potłuczeniami ciała został zabrany do łomżyńskiego szpitala.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę