Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Dni adaptacyjne 2014

W dniach od 9 - 11 czerwca 2014r zorganizowaliśmy dni adaptacyjne dla dzieci, które po raz pierwszy przyjdą do przedszkola od nowego roku szkolnego 2014/2015.

Pierwszego dnia Pani Dyrektor Jadwiga Juchniewicz przedstawiła kadrę pedagogiczną oraz omówiła sprawy organizacyjno finansowe placówki. Rodzice mieli okazje obejrzeć prezentację na temat przygotowania dziecka do przedszkola , którą zaprezentowała logopeda Barbara Dzieniszewska. W drugim dniu nasi Goście obejrzeli przedstawienie " W krainie zdrowia " w wykonaniu dzieci sześcioletnich. Nowe przedszkolaki i ich Rodzice mieli możliwość poznać przedszkole, sale zabaw oraz otoczenie przedszkola. Mamy nadzieję , że nowym przedszkolakom podobało się w naszym przedszkolu i odważnie wkroczą w nasze progi pierwszego września.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 16 czerwca 2014 17:51
Data ostatniej edycji: śr, 09 lipca 2014 23:09:13

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę