Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Dachowanie fiata po zderzeniu z corsą

59-letni kierowca opla corsy najprawdopodobniej, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącej drogą z pierwszeństwem 20-letniej kierującej fiatem. W wyniku zderzenia osobówek fiat dachował, a kierująca nim z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło sobotę około godziny 18.00 na drodze relacji Kolno-Górskie. Policjanci z Kolna, którzy wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku podają, że zarówno kierujący corsą jak i jego pasażer nie odnieśli obrażeń.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę