Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Brąz Korytkowskiej na Mistrzostwach Polski

Justyna Korytkowska, LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, zdobyła brązowy medal Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w biegu ulicznym na 5 km. W Mistrzostwach, które zostały rozegrane na warszawskim Ursynowie wystartowało około 2000 zawodników z Polski i zagranicy. Biegaczka z Łomży dystans pokonała w 16 minut i 42 sekundy.

- To najbardziej niespodziewany medal Mistrzostw Polski w historii naszego klubu – mówi Andrzej Korytkowski. -  Dopiero w piątek po godz. 20:00 zapadła decyzja o udziale Justyny w tych Mistrzostwach. Wcześniej start nie były w ogóle brany pod uwagę ze względu na wcześniejszy miting w Łomży. Liczyłem, że bieg ten będzie Justynę dużo kosztował zwłaszcza, że chciała się w nim dobrze pokazać i zająć jak najwyższe miejsce - co się z resztą udało. Justyna uzyskała rekord życiowy i wygrała bieg, ale dość małym nakładem sił. W związku z tym postanowiliśmy wystartować w najbliższy weekend, gdzieś w Polsce i się udało.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę