Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Zespół BOYS i Taneczna Gala Muzyki Disco w Nowogrodzie już w Środę!

Wszystkich miłośników muzyki tanecznej zapraszamy już w najbliższą Środę - 18 Czerwca do Nowogrodu, na teren koncertowy przy HOTELU ZBYSZKO. Pod ogromną zadaszoną sceną zagrają dla WAS - grupa BOYS, MATEO, COVERS oraz zespół ABY POGRAĆ. Czwartek jest dniem wolnym od pracy, wiec warto pojawić się na wspólnej biesiadzie w Nowogrodzie.

W tym dniu odbędzie się również oficjalne otwarcie darmowego placu zabaw dla dzieci, a w trakcie gali spośród uczestników imprezy rozlosowany zostanie telewizor LCD 42cale.

Organizator przygotował także pakiet zniżek na najbliższą imprezę.
Bilety dla wszystkich powyżej 30 lat - 15zł
Dzieci do lat 12 - wstęp gratis.

Bilet normalny: 20zł

A jeśli chcecie zobaczyć jak bawią się uczestnicy Imprez Zbyszko w Nowogrodzie, zapraszamy do obejrzenia najnowszego filmu z koncertu grupy AKCENT:

Zapraszamy!

210407125521.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę