Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kierowca tira miał ponad 3 promile

Pod Zambrowem na krajowej „ósemce” policjanci zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę ciężarowego volvo. Badanie alkomatem wykazało, że 47-letni Rosjanin jechał mając w sobie ponad 3 promile alkoholu. Wczoraj sąd skazał go na 8 miesięcy pozbawienia wolności z jej warunkowym zawieszeniem na okres próby 4 lat, 4-letni zakaz prowadzenia pojazdów na terenie Polski i grzywnę w wysokości 2,5 tysiąca złotych.

Pijanego Rosjanina jadącego tirem przez Polskę policjanci zatrzymali we wtorek około godziny 19.30 w rejonie miejscowości Żabikowo na drodze krajowej nr 8. 47-latek jechał ciężarowym volvo z naczepą, a policjanci chcieli poddać je rutynowej kontroli. Dopiero wtedy okazało się, że kierowca jest kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny 3,3 promila alkoholu w organizmie. 47-latek został zatrzymany. Gdy tylko wytrzeźwiał usłyszał zarzuty, i od razu – jeszcze wczoraj stanął przed sądem gdzie dobrowolnie poddał się karze.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę