Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mówiła, że może wyciągnąć z więzienia... Teraz może sama tam trafić

37-letnia kobieta powołując się na wpływy w instytucjach państwowych przekonała inną osobę, że jest w stanie doprowadzić do przedterminowego zwolnienia członka jej rodziny z zakładu karnego oraz umożliwić mu uzyskanie wizy do innego kraju. W zamian zażądała pieniędzy. Na jej konto miało wpłynąć w sumie około 55 tysięcy złotych, ale kobieta nie wywiązała się ze swych obietnic. Wtedy do akcji wkroczyli policjanci z Kolna.

Nie są znane szczegóły sprawy. Oficer prasowy KPP w Kolnie podaje jedynie, że w wyniku intensywnej pracy policjanci ustalili miejsce pobytu 37-latki i ją zatrzymali. Wczoraj w prokuraturze kobieta usłyszała zarzut płatnej protekcji i zostało zastosowane wobec niej poręczenie majątkowe i zakaz opuszczania kraju. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi jej kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę