Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Skazany za kradzieże powiesił się w celi w Czerwonym Borze

36-letni więzień w zakładzie karnym w Czerwonym Borze popełnił samobójstwo. Mężczyzna pod koniec maja powiesił się w celi. Do więzienia trafił niespełna trzy tygodnie wcześniej. Sprawę opisuje Gazeta Wyborcza Białystok informując, że wyjaśnia ją specjalny zespół w Okręgowym Inspektoracie Służby Więziennej w Białymstoku oraz prokuratura w Zambrowie, która sprawdza czy nie doszło do niedopełnienia obowiązków.

Wszystko wydarzyło się 27 maja o godzinie 5. Mężczyzna przebywał w celi monitorowanej. Pracownicy zakładu, kiedy zorientowali się, co się stało, zaczęli reanimację, ale nie przyniosła ona efektu.
- Musimy wyjaśnić, czy zawinił sprzęt, czy człowiek. Jeżeli człowiek, to wyciągnięte zostaną bardzo surowe konsekwencje. Cela była monitorowana, oddziałowy pełniący służbę monitorował kilka cel. Ze wstępnych informacji wynika, że skazany powiesił się na łóżku – mówił Gazecie Michał Zagłoba, rzecznik prasowy dyrektora okręgowego Służby Więziennej w Białymstoku.
Gazeta Wyborcza powołując się na informacje od rzecznika podaje, że 36-latek w przeszłości podejmował już próby samobójcze i liczne samookaleczenia, co miało wynikać z problemów z alkoholem.

zobacz: Skazany za kradzieże powiesił się w celi. Prokuratura wyjaśnia sprawę - Gazeta Wyborcza Białystok

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę