Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomżyńskie święto „królowej sportu”

320 zawodników reprezentujących 41 klubów sportowych z Polski ale także zawodnicy z trzech innych krajów będą rywalizować w środowe popołudnie na stadionie miejskim przy ul. Zjazd. Rozegrany tu będzie I Międzynarodowym Mitingu Lekkoatletycznym „Prefbetu Śniadowo” Łomża, na który zaproszeni zostali m.in. medaliści Mistrzostw Polski i reprezentanci kraju. W sumie rozegranych ma być 25 konkurencji, a wyniki 7 będą liczone do Lekkoatletycznego Pucharu Polski i jednocześnie do Ligi Seniorów. Dodajmy, że dziś wstęp na stadion jest bezpłatny.

Andrzej Korytkowski, prezes LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, który wraz z MOSiR organizuje lekkoatletyczny miting podkreśla, że będą to pierwsze zawody lekkoatletyczne tej rangi w Łomży i że widzowie mogą liczyć na dużą dawkę wrażeń. 
- Na pewno ciekawy może być bieg na 150m. Karol Zalewski młodzieżowy Mistrz Europy na 200 metrów podejmie próbę bicia nieoficjalnego rekordu Polski – zapowiada Korytkowski. - Również na wysokim poziomie będą stały biegi mężczyzn na 100, 200, 400, 5000m, a także rzuty oszczepem i kulą w której wystąpi m.in. Konrad Bukowiecki rekordzista Świata Juniorów młodszych na hali w kuli 5kg, oraz kobiece biegi na 400, 800 i 5000m.
- Rozpoczęcie zawodów zaplanowane jest na godzinę 16.00, pierwsze konkurencje wystartują już kwadrans później, a zawody powinny zakończyć się około 20.00  biegami memoriałowymi na 5000 metrów kobiet i mężczyzn – zaprasza Korytkowski.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę