Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Śmierć podejrzanego o zabójstwo

Mężczyzna podejrzany o zabójstwo młodej kobiety zmarł w areszcie śledczym w Czerwonym Borze. 30-latek przebywał w nim od października 2013 roku. W sprawie jego śmierci prowadzone jest śledztwo.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że Sławomir D. zmarł z przyczyn naturalnych - mówi rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży, Maria Kudyba. W związku ze śmiercią głównego podejrzanego umorzone zostało śledztwo w sprawie zabójstwa młodej mieszkanki gminy Śniadowo. Doszło do niego 26 października 2013 w miejscowości Mężenin w gminie Śniadowo. Marlena T. miała 22 lata, osierociła dwójkę dzieci.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę